Poloupírka v Teamu 7 úvod

21. listopadu 2012 v 20:17 | Izz99 |  Povídky
Takže ahoj tady je první díl Poloupírka v Teamu 7 a je to můj úplně první díl takže snad se bude líbit;D Izz99 PS:Tento příběh není o mě, ale chtěla bych ho XD :D
Byla jedna holka celým jménem Izzy Hillary (Shilo je její démona Suki její ANBU jméno)Která byla překrásná, chytrá, vtipná, nadaná prostě dokonalost sama. Ale byla poloupírka a měla hrozný život.
Měla hodné a krásné rodiče. Edwarda Cullena a Bellu Swanovou. Edward je upír a Bella byla člověk. Oba ale byli ninjové. Ti dva se do sebe zamilovali a vzali se z toho vzešla dvě krásná dvojčátka. Chvíli před porodem byla Bella zesláblá a Izz jí pila krev Hill(Hillary Renesmeé Cullen Izzino dvojče)se začala dusit. Skončilo to tak že Bella zemřela a Izz s Hilly si vzal k sobě nějaký zlý chlap (Edward měl misi) Orochimaru. Měl bratra zlého černokněžníka Voldemorta. Když vyrůstali Izz se stala starší sestrou (je o 5 minut starší)chovala se jako dospělá. Ničeho se nebála jenom toho že někdo ublíží její sestře.(Po 2 letech)Jednoho dne byla její sestra napadena Voldemortem. Samozřejmě u toho byla Izz chtěla jí chránit …. marně.Zabil Hill před Izzinama očima.Slíbila si že nikdy nebude slabá a že se polepší.Utekla až do Konohy a poznala svého tátu.Pak šla do školy pro ninji.A tady příběh začíná….Ale to se dozvíte v dalším díle:D XD. Gomen.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 naruto-hraj-tu naruto-hraj-tu | Web | 23. listopadu 2012 v 16:22 | Reagovat

ahoj máš ráda naruta?a chtěl/a bys sis v tom světě zahrát?tak příjď na tuto stránku http://naruto-hraj-tu.blog.cz/ a zaregristruj se :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama